אז מה עושים עם העיצוב הזה?

February 3, 2018

לפני חודש פנו אליי רוני ולידור המקסימים שמתחתנים במאי באולם בשרון. הם סיפרו לי שיש להם התלבטות קשה לגביי עיצוב החתונה - מצד אחד האולם ביקש מהם סכום לא מבוטל על עיצוב מרכזי השולחן והחופה (חבילה של 5000 ש"ח או חבילה מלאה יותר ב7900 ש"ח). מצד שני, לוותר על כל זה ולקיים חתונה ללא כל עיצוב מרגיש להם חסר ופחות אסתטי. 

בדיוק בשבילם ובשביל זוגות נוספים שמתלבטים באותה סוגייה - נפגשתי עם ליטל מ"פלורלה עיצוב בפרחים". את ליטל הכרתי לפני החתונה שלי - היא הכינה לי זר כלה יפייפה:

 

 

ליטל היצירתית מציעה אלטרנטיבה מגניבה לנושא העיצוב ומה שחשוב - שזה חסך לרוני ולידור יותר מ-2000 ש"ח והשאיר את סידורי הפרחים אצלם כמתנה לאורחים. שמחתי לשמוע שאפשר לאסוף את הזרים ממנה יום לפני (אם החתונה בקיץ, מומלץ לשמור את הפרחים בחדר ממוזג). הנה כמה תמונות מהעיצוב של פלורלה לזוג:

 

 ועכשיו לפתרונת העיצוב לחופה כולל המחירים:

  • 2 סידורי חופה טייק-אווי עולים 700 ש"ח - לוקחים את סידור הפרחים מפלורלה יום לפני או ביום האירוע ותולים לבד ובקלילות משני צידי החופה, בעזרת אזיקונים. 

  • 2 סידורי חופה טייק-אווי קטנים יותר עולים 450 שח והם מתאימים לחופת חברים שמחזיקים עם מקלות.

  • עלות זר כלה נעה בין 250-350 ש"ח (תלוי בפרחים שבוחרים ובעונה) והזרים יפים להפליא.

אם לוקחים זר כלה עם 2 סידורי חופה יש הנחה (:

 

 

לעיצוב השולחנות אפשר לשלב בין עציצי TAKE ME HOME וזרים באגרטלי זכוכית:

  • עציץ תבלין ארוז וממותג עולה 20 ש"ח

  • זר באגרטל זכוכית שהאורחים לוקחים בסוף האירוע כמתנה - עולה 40 ש"ח 

 בחישוב כולל של חתונה ממוצעת עם 350 אורחים, העיצוב יעלה כ-3350 ש"ח: זר כלה, 2 סידורי חופה טייק-אווי, זר פרחים בכלי זכוכית ושני עציצים על כל שולחן. היתרונות הם שהעיצובים יפיפיים, הפרחים חיים וכל העציצים והזרים נשארים אצלכם כמתנה לאורחים ששמחו אתכם ביום המרגש.

 

Please reload

Featured Posts