טיפים ליצירת אלבום ברכות לחתונה


אתן רגע אחרי אחד האירועים הגדולים בחייכן – החתונה. חוץ מהתמונות, האהבה והזיכרונות נותרתן גם עם ערמה של ברכות יפהפיות ומושקעות ועם מילים נוגעות ללב. אולי במקום להניח את כל הברכות היפות האלה בערמה בארון תכינו מהן אלבום יפה? לאלבום הזה תוכלו לחזור, להיזכר בחוויה שלכן ולחייך.

להכין אלבום ברכות זה הרבה יותר קל ממה שאתן חושבות. כל מה שאתן צריכות זה קצת חומרי יצירה שאתן אוהבות, לפנות לעצמכן כמה שעות של שקט ולהתחיל ליצור. הדבר הראשון שאתן צריכות לזכור ביצירת האלבום הוא שלכל אחד יש סגנון משלו. יש כאלה שיכניסו לאלבום אלמנטים צבעוניים ועמוסים, ואחרים יעדיפו סגנון מינימליסטי וצבעי שחור לבן. לכו עם הלב והסגנון שלכן, ככה התוצאה תהיה בדיוק לטעמכן.


אנחנו מבטיחות לכן שאם תעקבו אחרי הטיפים שלנו יצירת האלבום תהיה חוויה מהנה, והתוצר הסופי יהיה משגע.


1. התחילו ממיון התמונות

אספו את כל הברכות שלכן והתחילו למיין אותן לפי גודל. נצלו את המיון כדי לחפש את הברכות האהובות עליכן והעניקו להן מקום מיוחד באלבום.

חוץ ממיון לפי גודל כדאי לחפש גם תמונות שדומות בצבעים שלהן ובעיצוב שלהן. ברכות דומות אפשר לשים זו לצד זו בשלב קישוט האלבום, וזה יכול להקל עליכן בעיצוב.


2. אספו את חומרי היצירה שלכן

כדי לקשט את האלבום כדאי להשתמש בחומרי היצירה האהובים עליכן. מדבקות, וואשי טייפ, עטים מטליים ודפים צבעוניים הם בחירות מצוינות.

3. תכננו מראש

לפני שנתחיל להדביק את הברכות ולקשט את האלבום כדאי שתתכננו מה יהיה בו. החליטו מראש אילו ברכות אתן מדביקות זו לצד זו – המיון בהתאם לסגנון ולצבע יכול לעזור בשלב הזה. כמובן, אין שום חובה להשתמש בברכות דומות, אבל זה בהחלט יכול להקל עליכן בעיצוב האלבום.

התבוננו בחומרי היצירה והחליטו איך לשלב אותם עם הברכות. טיפ מעולה הוא להתאים את הסגנון והצבעים של הקישוטים לברכות שקיבלתן. קיבלתן ברכה שהצבע השולט בה הוא ירוק? למה שלא תקשטו גם את הדף במדבקות ובקישוטים באותו גוון?

אל תשכחו לתכנן גם את סדר ההדבקה של הקישוטים והברכות. אם החלטתן שאתן רוצות פס של וואשי טייפ מתחת לברכה, אל תדביקו את הברכה לפני שהדבקתן את הוואשי טייפ.


4. מילוי "חורים" באלבום

סיימתן לתכנן, לקשט ולהדביק ונשארו לכן "חורים" קטנים בין הברכות? מלאו אותם במדבקות קטנות וחמודות, כתבו משפט קצר או אפילו ציירו ציור קטן.


עדיין נשארו לכן דפים ריקים? האלבום הוא מקום מעולה לשמור את ההזמנה לחתונה!

אל תהססו גם לשלב באלבום תמונות מיום החתונה. החברים והמשפחה צילמו אתכם בטלפון? הדפיסו את התמונות והדביקו באלבום. באופן הזה תזכו בעוד כמה זיכרונות מהחתונה שלכם.

והכי חשוב: פשוט תיהנו מהיצירה!


נילי גולץ ואורטל טרביטש עזוז

Craft & Dreams

מגזין לייף סטייל ו-DIY

www.craftanddreams.com

Facbook | Instagram | Pinterest | Youtube#חתונה #אלבום #תמונות #DIY #אלבוםברכותלחתונה

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

צרו קשר

© 2017 by Weddings & Mor. Proudly created with Wix.com

התעדכנו

  • Facebook Social Icon

Weddings & Mor

ראשון - לציון​

טלפון 054-2454517

דוא"ל ​WeddingsMor@gmail.com