מוקדש באהבה לשושבינה

הנה זה הגיע היום הגדול, התכוננת לרגע הזה חודשים והוא סוף סוף פה. החברה הכי טובה שלך מתחתנת! ואוו הולך להיות יום מפנק וכייפי! אז זהו..... שפחות.

היא אומנם תראה כמו נסיכה מהאגדות אבל יהיה לה טמפרמנט של נהג משאית תקוע בפקק באמצע אוגוסט בלי מזגן, אז - קחי נשימה עמוקה כי את בתפקיד הפיה הטובה היום ( גם אם יהיו רגעים שתרצי להכות בה עם נבוט, קורה זה אנושי).

במיוחד בשבילך, מלווה יקרה, כמה טיפים לשושבינה המסורה:) כי גם לך כדאי להתכונן.

1. היזכרי בחוויות משותפות- עוד לפניי שהיום שלכן מתחיל, תעצרי רגע ותזכרי ברגעים הכי טובים שלכן יחד: איך הייתן מדברות על בחורים בתיכון, הצחוקים על דמעות, החיבוק והשיחות לתוך הלילה כשנשבר לך הלב וכמובן הקלאסיקה- איך יצאתן להשתכר יחד והחלטתן, אחרי השוט החמישי של "משהו שתקיאי בדיוק עוד 20 דק" שמוותרים על בנים, די נמאס!

תזכרי בנוסטלגיה, כי היא תעזור לך לעבור את היום הזה עם חוש הומור סבלנות ואהבה ענקית.

2. אוכל- תדאגי שתמיד יהיה לה בהישג יד משהו לנשנש (תמרים, אגוזים, חטיפי אנרגיה, צלעות כבש וכו') כי המשפט שתשמעי הכי הרבה היום הוא "יוווואוווווו אני גוועת, לא אכלתי כלום היום, פירר לא נכנס לי לפה".

3. תיק- תהיי נושאת הכלים במהלך היום המיוחד הזה, במיוחד בצילומי חוץ, אז תדאגי שיהיו בהישג יד: מים קרים, קש לשתיה בלי להרוס את הגלוס, מגבונים, רסקיו-בשבילה, אלכוהול-בשבילך (כי למה לעבור את זה פיכחת אם אפשר לשתות) .

4. חוש הומור- הכוונה כמובן היא חוש הומור פנימי (חיצוני לא בהכרח יתקבל בברכה היום). ברגעים שהכלה תהיה לחוצה ועצבנית שתרצי להימלט, נסי לצחוק בדיוק על הרגעים האלו. תזכרי שבעתיד הקרוב כנראה, תתחלפו בתפקידים ואת תרגישי בדיוק אותו דבר, גם אם זה נראה לך לא סביר עכשיו, זה יקרה.

5. תגבור- חברות טובות באות בשלשות, אז תוודאי שיצטרפו אלייך זוג חברות טובות שלכן להעביר את היום המרגש הזה יחד :)

6. חמצן- (מטאפורי כמובן) - תחזיקי לה את היד כשהלב שלה יפעם חזק מהתרגשות. תסירי ממנה את כל החששות בעזרת חיבוק חזק מלא אהבה נתינה ובטחון ( כמו כשהיא חיבקה אותך אז... כששברו לך את הלב). תדאגי להרגיע אותה, להזכיר לה כמה היא יפה , (כי היא באמת נראית כמו נסיכה מהאגדות) מצחיקה וכמה האיש שהיא בחרה אוהב אותה. שממש עוד כמה רגעים הוא ייכנס יסתכל עליה בהערצה ואהבה ענקית והם יתחילו את המסע החדש שלהם יחד.

תהיי הפיה הטובה שלה, כי זה בדיוק הדבר שהיא זקוקה לו. מבטיחה שאחרי זמן קצר, תצחקו יחד על היום המרגש ומצחיק שעברתן יחד.

מוגש כשירות לציבור לכל החברות הטובות שלנו שעומדות לצידנו (ולשגעונות שלנו) ביום החתונה.

XOXO

מירי בן-עזרא,

מעצבת האופנה מרמת הגולן

#שושבינה #מלווהכלה #שמלותערב #מעצבת #שמלתכלה

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

צרו קשר

© 2017 by Weddings & Mor. Proudly created with Wix.com

התעדכנו

  • Facebook Social Icon

Weddings & Mor

ראשון - לציון​

טלפון 054-2454517

דוא"ל ​WeddingsMor@gmail.com