תחתום לי כאן וכאן וכאן- דגשים לחתימה על החוזה

January 15, 2018

לאחר שהחלטתם על האולם והתאריך שאותו תרצו לסגור, עשו שיעורי בית ובררו עם זוגות אחרים שהתחתנו שם מה מחיר המנה שהם שילמו ומה התוספות שהאולם גבה מהם – הגברה תאורה, עיצוב, אלכוהול וכו'. אפשר לנהל מו"מ עם נציגי האולם על המחיר וההטבות שהם נותנים לכם. אם אתם צריכים גיבוי, בקשו ממישהו "פלפל" מהמשפחה להצטרף לפגישה ולסייע לכם במו"מ. תתפלאו כמה אפשר להשיג כשמתמקחים בצורה טובה (:

 

 

בעת חתימה על החוזה עם האולם, עברו טוב על כל הסעיפים והאותיות הקטנות, וודא שכל מה שסיכמתם עם נציג המכירות מופיע בחוזה – כולל הטבות במידה ומוסיף לכם. זכרו, מבחינה חוקית, מה שלא כתוב בחוזה, לא קיים. 

 

 גם אם יבטיחו לכם את הירח, זה צריך להיות כתוב בחוזה כדי שאף אחד לא יוכל לנפנף אתכם בשלב מאוחר יותר. הבטיחו לכם סדרן חניה, 2 מאבטחים, מלצר לכל שולחן, 2 מנקות לשירותים, 10 קינוחים ו8 עמדות בקבלת הפנים? שהכל יהיה כתוב בחוזה.

 

כלל אצבע, ככל שיש לכם יותר מוזמנים, כך יש לכם יותר כח מול האולם והמחיר למנה יירד בהתאם. כמו כן, שמרו על פוקר פייס בכל מהלך המו"מ והצביעו על כל ביקורת ועניין שלא מוצאים חן בעיניכם (גם אם הם בקטנה), כל זאת במטרה להוריד את המחיר או לקבל אי אילו הטבות.

Please reload

Featured Posts

איך בוחרים צלם סטילס, וידיאו ודיג'יי?

March 27, 2018

1/3
Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

צרו קשר

© 2017 by Weddings & Mor. Proudly created with Wix.com

התעדכנו

  • Facebook Social Icon

Weddings & Mor

ראשון - לציון​

טלפון 054-2454517

דוא"ל ​WeddingsMor@gmail.com