שישה טיפים לבחירת שמלת כלה

1. מדדי שמלות בכמה מקומות כדי לדעת מה מתאים לך מבחינת גזרה, מה נוח לך ולאיזה סגנון את מתחברת. צרפי למדידות אמא, אחות או חברה טובה והחלטתית שאת יכולה לסמוך על הדיעה שלך. קחי בחשבון ששמלה עם מחשוף עמוק יכולה להיראות לך יפה בחדר המדידות, אך תהיה פחות פרקטית לפזז ולקפוץ ברחבת הריקודים.

2. לא כל המעצבים מוכנים שתצלמי את השמלות שאת מודדת, אך אם אפשרי- צלמי תמונות של 3 השמלות שאהבת ביותר והתייעצי עם חברה או בת משפחה שאת סומכת עליה מבחינה אופנתית. מומלץ לא להתייעץ עם יותר מדיי חברות, כי לכל אחת יש טעם אחר ולכן תקבלי דעות שונות.

3. בררי מתי יש סיילים קרובים או ירידי מכירות (כמו כלות חכמות למשל). הירידים האלו בד"כ צפופים וגדושים - לכן כדי להגיע ממוקדת בדגמים שהתאימו לך אחרי שמדדת אצל כמה מעצבים. הגיעי מוכנה עם תחתונים בצבע גוף / לבן. דעי בדיוק מה את מחפשת, השמלה בסייל יכולה לעלות שליש מחיר ממה שהיא עולה אצל המעצב ביום רגיל.

4. את לא חייבת להחליט במקום - אם את לא שלמה ב-100% עדיף לך לישון על זה לילה ולחשוב קצת מאשר לקנות שמלה שאת לא אוהבת.

5. בדקי דרך המלצות של חברות אם יש תופרת טובה שמתמחה בשמלות כלה. שלחי לה את הדגם שאהבת במדידות ובררי מולה כמה יעלה לך לתפור אותו אצלה. לעיתים תפירה יכולה לעלות רבע מחיר ממחיר שמלה אצל מעצב.

החסרון: תהליך תפירת שמלה מאפס לוקח קצת זמן (כ3 עד 6 מדידות, בין 10 ימים לכמה חודשים - תלוי בעומס שיש לתופרת), לא תמיד הדגם שהתקבל בתפירה אישית ייצא 1:1 כפי שרצית ודימיינת. לכן התהליך מתאים רק לכלות שיכולות להגיע עם ראש פתוח ויש להן מספיק זמן לפני החתונה למקצה שיפורים.

היתרון: השמלה גם תישאר אצלך למזכרת או למכירה לכלה אחרת ובכך להחזיר חלק מהעלויות.

6. קחי מרווח בטחון של חודש וחצי לפי החתונה שהשמלה מוכנה ותלויה על קולב עם כיסוי ניילון למניעת לכלוך או ריחות. ייתכן שהרגשות שלך כלפי השמלה ישתנו - אולי תאהבי אותה פחות ככל שהתאריך המיוחל מתקרב ומפלס הלחץ עולה. אל תדאגי - זה סימפטום נפוץ שיש להרבה כלות כתוצאה מהעומס הרגשי, נסי להיות מודעת לזה מראש ולנטרל את הרגשות האלו. שבועיים לפני האירוע בצעי מדידה אחרונה ותיקונים קטנים אם ההיקף השתנה מעט. יומיים לפני הערב המרגש, הוציאי את השמלה מהכיסוי כדי שתתאוורר ותתפוס נפח.

#כלות #שמלתכלה #תפירהאישית #טיפיםלבחירתשמלה #איךמוצאיםשמלתכלה

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

צרו קשר

© 2017 by Weddings & Mor. Proudly created with Wix.com

התעדכנו

  • Facebook Social Icon

Weddings & Mor

ראשון - לציון​

טלפון 054-2454517

דוא"ל ​WeddingsMor@gmail.com