חמשת הדברים הכי מהנים ביום החתונה

הבוקר שאחרי החתונה, את מתעוררת מאוחר, מחוייכת ונזכרת בכל האקשן שהיה. ייתכן שהרגלים כואבות מהריקודים, הלחיים תפוסות מכמות החיוכים והלב רחב כשאת מסתכלת על החתן הטרי ששוכב לצידך. ייתכן ותרגישי נפילת אנרגיה מסויימת, אחרי הכל היום שהתכוננת ותכננת במשך חודשים רבים מאחורייך. הפתרון הוא להתחיל לארגן את הפרוייקט הכייפי הבא – זה יכול להיות ירח הדבש המפנק, טיול גדול, להירשם לקורס צילום שתמיד רצית, לבלות עם חברות ולבחור תמונות לאבומי החתונה.

צילום: ליאור רוטשטיין

עכשיו כשהחתונה מאחורייך תוכלי לשתף כלות לעתיד, מה הדבר שהכי נהנית ממנו ביום המרגש. אלו התשובות שקיבלנו מכלות שהתחתנו לאחרונה:


שני: "נהנתי מטריפ אהבה מטורף של האורחים שבאו לשמוח ולחבק...


שירה: "הוודאות. שמתי לב שברגעים של חוסר ודאות נכנסתי מאוד ללחץ. כשמישהו טרח להסביר ו/או לדבר איתי הכל נכנס לפרופורציות. אני לא אשכח את הרגע שישבתי בחדר חתן-כלה והמנהל אירוע התפרץ פתאום ואמר שהחופה מתחילה. ככה, בלי שום התראה. כלומר, התכוננתי לרגע הזה במשך שנים של זוגיות וחודשים של תכנונים, אבל באותו רגע הרגשתי שהקרקע נשמטת לי מתחת לרגליים. אם מישהו היה לצידי היה לי הרבה יותר קל ביום הזה".

צילום: ליאור רוטשטיין

ליאן: "שהפנמתי מהר מאד שאני לא יכולה לשלוט בהכל. עשיתי מדיטציות לפני וסך הכל שחררתי מהמחשבה שהכל צריך להיות מושלם. סמכתי על כל אנשי המקצוע שבחרתי, וחברים ומשפחה שהפקדתי בידיהם משימות. ידעתי שכולם נבחרו בקפידה לכל משימה וידעתי שכולם מגויסים להוציא את האירוע לפועל על הצד הטוב ביותר. וכשהאנשים שאתם בוחרים להיות חלק מהאירוע שלכם הם אמינים ומקצועיים (גם בני משפחה וחברים) אז את יכולה להיות רגועה ולשחרר וליהנות מכל השאר. הכי חשוב לבחור נכון ולעשות תאום ציפיות מראש, אחרת את מדמיינת שמשהו יקרה ואף אחד לא מודע לאיך שאת רואה את זה קורה ואת מתוסכלת. אז גם תקשורת ותאום ציפיות עשו הכל פשוט מושלם. (ולקבל את זה שמשהו חייב להשתבש- כי אחרת מרפי סתם המציא חוק- ועדיף משהו קטן מאשר גדול)".

צילום: ליאור רוטשטיין

אירה: "הצעד הכי חכם שעשיתי שלא עשיתי צילומים באותו היום. עשיתי אותם כמה חודשים לפני. פתחתי את הבוקר שלי עם ארוחת בוקר, סיבוב בשוק וגם שחיה בברכה ורק אחרי זה התחלתי להיתארגן".

צילום: ליאור רוטשטיין

מעיין: "רגע הפגישה עם החתן, ההליכה לחופה מלווה באבא שלי והיו גם כמה רגעים מרגשים מתחת לחופה"


אז אחרי שקראת את כל המחשבות והרגשות של הכלות, ספרי לנו בתגובות - איך היה היום שלך? ממה הכי נהנית?

שיהיה במזל טוב!

מור

צילום: ליאור רוטשטיין

#חתונה #כלה #כלות #אולם #יוםהאירוע

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

צרו קשר

© 2017 by Weddings & Mor. Proudly created with Wix.com

התעדכנו

  • Facebook Social Icon

Weddings & Mor

ראשון - לציון​

טלפון 054-2454517

דוא"ל ​WeddingsMor@gmail.com