רגע לפני הפגישה עם מנהל האירוע באולם

הדס ושאול מתחתנים עוד ימים ספורים, ועם ההתרגשות וחלוקת ההזמנות, אחת המשימות שיש להם היא להפגש עם מנהלת האירועים באולם בו הם מתחתנים. לקראת הפגישה הכנתי להם מספר נקודות חשובות כדי שיסגרו את כל הקצוות ויגיעו ליום החתונה נינוחים.

כדאי לזכור ששמנהל האירועים הוא בד"כ בעל ניסיון רב, זו אינה החתונה הראשונה שהוא מנהל. לכן, אפשר לסמוך עליו ואין צורך להלחיץ אותו ללא סיבה. תנו לו יד חופשית והרגשה שאתם סומכים עליו. מניסיון אישי ומהיכרות שלי עם מנהלי אירועים, זה יתרום לאנרגיות הטובות בניכם ויגביר את המוטיבציה שלהם ביום האירוע.

הסבירו לו כל מיני דגשים מיוחדים למשל: "הבוסית שלי תשב בשולחן 3 ואשמח אם תתנו לה יחס מעולה" או "חשוב לי שהחופה תתחיל עד 20:45." כך, שמנהל האירועים ירשום זאת בפניו וביום האירוע ישים לב לנק' אלו.

נציג- קבעו נציגי משפחה אחד מכל צד. יידעו את מנהל האירועים בשמם המלא והקשר המשפחתי שלכם אליו ומספרי הטלפון שלהם. האחריות של נציג בד"כ לאשר את פתיחתם של שולחנות רזרבה או החלטות נוספות שיקבלו כדי שהאולם לא יטריד אתכם במהלך החתונה בשאלות ובירורים.

סקיצה- בקשו ממנהל האירועים סקיצה מדויקת של השולחנות ושל רחבת הריקודים והסבר לגבי הגודל של הרחבה. באם אתם עושים הושבה מראש הקפידו לציין מס' שולחנות וודאו לפני הגעת האורחים שאין טעות בהנחת המספרים על גבי השולחנות.

כדאי לברר מתי אתם מעבירים לאולם את מספר המנות הסופי אחרי אישורי ההגעה, איך מסדרים רזרבות- שולחנות נפרדים או רזרבות פנימיות

לו"ז- קבעו עם מנהל האירועים לוח זמנים מפורט ומדויק אך, צאו מנק' ההנחה שהלו"ז הנו משוער ותלוי במהלך הערב והתפתחותו. תנו העתק מהלו"ז למנהל האירוע מטעמכם/ לתקליטן ולנציגי המשפחות. מתי תתחיל החופה ומה השעה המקסימלית בה היא תתחיל, חשוב מאוד לדאוג שהזמן שיוקדש לריקודים יספיק מצד אחד ולא ארוך מידי מצד שני. תדאגו גם שהמנה האחרונה תוגש בזמן סביר לפני שהאורחים יעלו על פיג'מות...

רשימת טלפונים- ציידו את מנהל האירועים במספרי הטלפון של נותני השירותים: תקליטן/ צלם, רב מקדש, ועוד... כך, תוכלו להסיר דאגות מיותרות כגון: איחורים ותיאומים נוספים.

חלוקת פתקיות הושבה בכניסה לקבלת הפנים (ולא בכניסה לאולם), כדי לוודא שכולם לוקחים פתקית.

אם יש פריטי עיצוב DIY שהכנתם, בקשו שיסדרו ולהדגים בדיוק איך, אם יש קשקושים לרחבה שמוציאים אחרי המנה הראשונה, או מתנות לאורחים – שמנהל האירוע יזכור להוציא בשעה שאתם קובעים, לתאם איפה שמים, שלא ישכח

חופה: יין לבן/אדום בחופה, איזה כוס תהיה בחופה (לשבירה) מי מביא וכו', עם מי תצעדו לחופה, מי מבני המשפחה יעמוד בחופה.

בקשות מיוחדות לתאורה (אנחנו בקשנו אור טבעי בסלואו למשל שהוידיאו לא יצא שרוף)

אם יש סרטון או מישהו מהחברים מכין לכם מצגת - כדאי לבדוק מראש האם עובד

בנוסף, הדגישו שחשוב לכם רמת ניקיון בשירותים לאורך כל הערב - בדקו כמה מנקים יש? איפה הן כל האירוע?

כנ"ל גם כוסות, סכו"ם וצלחות מפולשים ונקיים, שאינם סדוקים.

#חתונה #ניהולאירוע #מנהלאירוע #אולם #פגישהבאולם

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

צרו קשר

© 2017 by Weddings & Mor. Proudly created with Wix.com

התעדכנו

  • Facebook Social Icon

Weddings & Mor

ראשון - לציון​

טלפון 054-2454517

דוא"ל ​WeddingsMor@gmail.com